بهره مندی مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان شرقی از آموزش های مهارتی با رویکرد اشتغال
بهره مندی مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان شرقی از آموزش های مهارتی با رویکرد اشتغال

تبریز- پایگاه خبری بامدادفردا- سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در خصوص بهره مندی جامعه هدف مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان شرقی از آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای با رویکرد اشتغال تاکید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری بامدادفردا، علی مشایخی توجه به مباحث آموزشی در حوزه های مختلف به ویژه مباحث آموزشی طلاب و خانواده های معزز آنان را در راستای راهبرد و سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بسیار مهم دانست.
وی از همکاری بیش از پیش مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص ایجاد حرفه های مورد نیاز برای توانمند سازی جامعه طلاب از طریق آموزش های مهارتی و نیز توسعه مشارکت بخش های عمومی و دولتی به منظور هم افزایی در استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل و امکانات مرکز حوزه های علمیه خبر داد.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان شرقی،ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  آذربایجان شرقی در ارائه خدمات آموزشی- مهارتی به شهروندان به ویژه طلاب و فارغ التحصیلان حوزوی بر اساس تفاهم نامه فی مابین به برنامه ریزی در خصوص افزایش رشته های مهارتی در راستای آموزش خانواده های طلاب با هدف اشتغال آفرینی تاکید کرد.
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان دوره های آموزش مهارتی زنبورداری و خیاطی به طور موفق برای خانواده طلاب اجرا شده بود، نقش این آموزش ها را مهم و برنامه ریزی مناسب در اجرای مفاد تفاهمنامه قبلی در رفع موانع اجرایی را در نتیجه بخش بودن بیش از پیش این تلاشها لازم دانست.